Sveikinimai
Sveikinimai Atvirukai Vardadieniai Kontaktai Šiandien, 2018 Gruodžio 17 d., Pirmadienis
I. Bendroji dalis


1. www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ tinklalapis yra tinklapis, kuriuo gali naudotis bet kuris registruotas ar neregistruotas vartotojas asmeniniais tikslais, sutinkamai su šiomis sąlygomis ir taisyklėmis (toliau – sąlygos).
2. Visos autorinės teisės į www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ duomenų bazę, svetainės dizainą ir turinio valdymo sistemą priklauso www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ teisėtam valdytojui (toliau – www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ ). www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ tinklalapyje esantys prekių ir paslaugų ženklai, logotipai ir pan. priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų teisėtiems savininkams.
3. www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ teisėtas valdytojas savo nuožiūra ir be atskiro įspėjimo turi teisę bet kada keisti tinklapio turinį, bei tinklapyje palaikomas paslaugas.

II. Sąlygų ir taisyklių galiojimas ir keitimas


1. Šios Sąlygos ir taisyklės yra viešai skelbiamos www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ tinklalapyje ir reglamentuoja www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ teisėto valdytojo ir www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ naudotojų tarpusavio teises ir pareigas.
2. Kiekvienas asmuo yra asmeniškai atsakingas už tai, kad naudodamasis www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ paslaugomis, būtų tinkamai susipažinęs su šiomis sąlygomis ir taisyklėmis.
3. Šios sąlygos ir taisyklės pirmą kartą viešai paskelbtos ir įsigalioja 2007 spalio 27 d.
4. Sąlygų ir taisyklių pasikeitimai viešai skelbiami www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ tinklalapyje 30 dienų iki jų įsigaliojimo.


III. Atsakomybės apribojimas

1. www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ neatsako už vartotojų išsiųstą informaciją naudojantis tinklapiu. Paslaugos yra teikiamos principu "kaip yra", t.y. www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ administracija neatsako už turtinę, moralinę ar kitokią žalą, kuri galėjo atsirasti, naudojantis www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ teikiamomis paslaugomis, taip pat už www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ lankytojų žalą padarytą tretiesiems asmenis.
2. www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ administracija neatsako už sistemos veikimo sutrikimus.
3. www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ administracija turi lemiamą balsą visuose ginčuose su naudotojais.
4. Nepatenkinti sistemos naudotojai bet kuriuo momentu gali atsisakyti naudotis sistemos paslaugomis.

IV. Privatumo politika


1. www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ paslaugomis naudojantys asmenys sutinka, kad sistema užregistruotų ir išsaugotų tokių asmenų IP adresą bei informaciją apie atliktus veiksmus.
2. Informacija apie asmenį, dėl kurio pateiktos medžiagos ar informacijos www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ yra pareikštos pretenzijos, gali būti perduodama tokias pretencijas pareiškusiems asmenims. Taip pat informacija apie asmenį gali būti atskleista įstatymų nustatytais atvejais, tokią teisę turintiems asmenims.
3. Už www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ suteikiamo slaptažodžio slaptumo išsaugojimą ir naudojimą yra atsakingi jį gavę asmenys.
4. Visi www.sveikinimai-sveikinimai.lt/ tinklalapio naudotojai bei teisėti valdytojai privalo siekti, kad tinklalapio pagalba nebūtų skelbiama informacija, kuri yra įžeidžiamo, grasinamo pobūdžio ar prieštarauja visuomenės geros moralės principams:


Tinklalapis neturi būti naudojamas nepageidaujamų el.pašto laiškų, sms (spam), virusų, kenkėjiškų programų arba kitokios, kenkiančios organizacinei įrangai informacijos siuntimui.

Tinklapio vartotojai privalo susilaikyti nuo veiksmų, kuriais galima neigiamai paveikti ryšio tinklus ar atskirus tinklo įrenginius, taip pat ir kitus asmenis.

Vengti intelektinės teisės pažeidimų, įskaitant ir nelegalios programinės įrangos saugojimą, naudojimą ar platinimą.

Nevykdyti kitos tinklo etiketu draudžiamos veiklos.

 

Susiję žodžiai: sąlygos, taisyklės, vartotojai

 

Šiandien vardadienį švenčia:
Drovydė, Jolanta, Olimpija
Rytoj švęs:
Eivilė, Gracijus
Šventės bei atnintinos dienos:

Artimiausios12 24
Šv. Kūčios
12 25
Šv. Kalėdos - Kristaus gimimas

Referatai
Referatai

Sveikinimai visiems
(c) 2007-2010, TEISINIŲ PASLAUGŲ CENTRAS